menu
  1. Strona główna
  2. O nas
  3. Aktualności
  4. międzyznarodowy dzień spółdzielczości

międzyznarodowy dzień spółdzielczości 2019

Spółdzielcze święto jak co roku było okazją do rozstrzygnięcia dorocznych konkursów dla liderów ruchu spółdzielczego "Lider Spółdzielczości Polskiej", "Menedżer-Spółdzielca", "Prymus" oraz "Złoty Laur Spółdzielczości". Kandydatów do wyróżnień zgłaszały spółdzielcze związki rewizyjne. Kapituła Nagród doceniła tych spółdzielców, którzy swoją pracą przyczyniają się do rozwoju gospodarczego i społecznego środowisk lokalnych i do popularyzacji kultury. Nagrodę Lidera Spółdzielczości otrzymał Prezes Ogólnokrajowej Spółdzielni Turystycznej Gromada - Krzysztof Moczulski :) Serdeczne gratulacje !

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w polityce cookies.

OK, zamknij